מתחם מגורים יורו פאלאס גוניו - בניין חדש ברמת פרימיום 300 מטרים מהחוף. מוצעות כאן דירות בגודל של 27 עד 54 מ"ר, מחלונותיהן תוכלו להתפעל מנופים פנורמיים של הים וההרים.

מיקום הפרויקט - כפר הנופש גוניו, בטומי. הוא נמצא כ -14 ק"מ מבאטומי שזה כ- 15 דקות נסיעה מאופוריה. החיים בגוניו רגועים יותר ומדודים יותר, צפיפות הבניינים נמוכה, ים שחור נקי יותר באזור, וכמות תיירים גדולה.

המרחק ממבצר גוניו -אפסרוסוי, הוא לא יותר מקילומטר אחד. הסופרמרקט ניקורה ממוקם בסמוך לבניין החדש.

מתחם המגורים יורו פאלאס בגוניו הוא בניין מודרני בן 15 קומות. שתי הקומות הראשונות שמורות לנכסים מסחריים ומשרדים. הבניין מעוצב עם מרפסות פתוחות מרווחות.

בחצר המעוצבת והסגורה תהיה בריכת שחייה מרווחת לרשות כל הדיירים, צמחיה ירוקה, אזורי משחקים לילדים, חניה תת קרקעית בשטח של 2,500 מ"ר, אבטחה 24/7.

בפרויקט דירות של 27 עד 54 מ"ר. מדובר בדירות סטודיו ודירות חדר לפי תוכניות בנייה אירופיות. הדירות נמכרות במצב של מסגרת לבנה עם דלתות כניסה וחלונות מתכת-פלסטיק, ניתן לקנות את הדירות כולל גמר, ריהוט ואבזור מלא.

חברת הבנייה Evromsheni החלה את עבודתה בשנת 2014. עד כה יש לו שני פרויקטים בבאטומי ובגוניו, החברה מתכננת להמשיך לבנות פרויקטים נוספים באזור זה.
מיקום הפרויקט בבטומי

Coi בניית אתרים
דף הבית