ליווי משקיעים, ייעוץ אישי ומשפטי בהשקעות נדל"ן בבטומי, גאורגיה

נעים מאוד אני מיכאל זלצר ואני רותם את כל הידע והניסיון שצברתי למעלה מ- 5 שנים בתחום השקעות נדל"ן בבטומי - לטובתך ולטובת ההשקעה שלך.

ייעוץ נדל"ן בבטומי - ליווי אישי וייעוץ מקצועי בדרך שלך! אני מתמחה זה זמן רב במתן שירותי ייעוץ נדל"ן בבטומי ומלווה משקיעים ישראלים, זרים וחברות אני יודע שכדי להצליח בענף הנדל"ן נדרשת הבנה עמוקה של מצב השוק ושל מגמות הנדל"ן העתידיות, הכרות קרובה עם השפעות דמוגרפיות וכלכליות, ידע נרחב במיסוי ורגולציה, ראיה מערכתית כוללת ויכולת אנליטית גבוהה. אני עובד עם עורך דין מקומי גאורגי שמומחה לנדל"ן מכיר כל פרויקט ופרויקט ונותן ליווי מתחילת העסקה ועד קבלת המפתחות כולל בדיקת חוזים, תרגומים, רישום הערת אזהרה בטאבו, רישום טאבו מלא.

בדיוק מסיבה זו שמתי לי למטרה לשמש בית חם למשקיעי נדל"ן בבטומי. אני כאן אך ורק כדי לעזור למשקיעי נדל"ן, כמוכם, לדעת יותר. אני מעניק שירותי ייעוץ וליווי נדל"ן בבטומי, מדריך כל לקוח ולקוחה באופן אישי, חושף את כל מה שבאמת חשוב לדעת על השקעות נדל"ן בבטומי, ועושה הכול על מנת שיהיו לכם את כל הכלים והידע הנדרשים לבניית אסטרטגיית השקעות רווחית המתאימה לנתונים הייחודיים שלכם, למטרות הכלכליות וכמובן - לחלומות שלכם.

בניגוד לחברות המוכרות ומשווקות פרויקט נדל"ן אחד ויחיד בבטומי ומעוניינות שתשקיעו בפרויקט שלהן, אני חושב אחרת, וגם פועל אחרת. אני לא מוכר פרויקט, אני מעביר ידע, ידע שישרת אתכם תמיד ויאפשר לכם לבחון כל השקעת נדל"ן בבטומי בעיניים מקצועיות ומתוך הבנה מלאה של שוק הנדל"ן המקומי הדינמי. בדומה לפתגם המפורסם: אני לא כאן כדי לתת דגים שישביעו אתכם ליום אחד, אני פה כדי ללמד אתכם לדוג, כך שתשבעו לכל החיים.

היכרות קרובה עם העיר בטומי – נלמד מיהי בטומי, מה ההיסטוריה שלה, אילו מקומות חשובים שזורים בה, אילו אזורים נמצאים בתנופת פיתוח, אילו תעשיות יש בעיר וסביבתה, אילו מרכזי בילוי ופנאי, אילו אוכלוסיות וקהילות גרות בעיר, וגם נבין את הפוטנציאל התיירותי שגלום בעיר.
סוגי השקעות נדל"ן בבטומי – בטומי היא עיר גדולה ומגוונת ויש בה משהו לכל אחד ואחת. לצד השקעות במתחמי מגורים מציעה העיר בטומי גם השקעות בנכסים מסחריים מניבים וכן במלונות ומרכזי תיירות. נלמד על אפיקי ההשקעה השונים ועל היתרונות והחסרונות של כל אפיק.

פרויקטים פוטנציאליים להשקעה בבטומי – בשלב זה אציג בפניכם כ-10 פרויקטי נדל"ן בבטומי. אסביר וארחיב על כל פרויקט, אראה מה ההבדלים בין כל פרויקט, נבין את המיקום של כל פרויקט על מפת בטומי, את הפוטנציאל של כל פרויקט, את הריווחיות שלו ונלמד גם על הסביבה של כל פרויקט.

דגשים בבחירת פרויקט להשקעה בבטומי – אצייד אתכם בידע פרקטי ובכלים מעשיים שיאפשרו לכם לבחון ולהעריך השקעה בפרויקטי נדל"ן בבטומי. אראה אילו נקודות חשובות יש לבדוק בכל פרויקט וכיצד מצמצמים סיכונים למינימום.
חישוב תשואה ועליית ערך בבטומי – בשלב זה אראה כיצד מחשבים תשואת נדל"ן בבטומי, איך מודדים ערך של נדל"ן בבטומי ואיך חוזים ומחשבים עליית ערך עתידית. אראה אילו מיסים ורגולציה יש לקחת בחשבון, אילו הוצאות נלוות להשקעות נדל"ן בבטומי, איך קוראים נכון גם את האותיות הקטנות ועוד.

התאמת פרויקט נדל"ן בבטומי – נעמיק ונבחן ביחד מגוון פרויקטי נדל"ן בבטומי ואתאים את הפרויקט המתאים ביותר עבורכם, בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם ובהתאם ליעדים, ההעדפות והצרכים הייחודיים שלכם.
הכרות עם חברות ניהול – בשלב זה תקבלו הסבר מפורט, יסודי ושקוף על חברות ניהול נכסי נדל"ן בבטומי. אראה אילו חברות קיימות, מה ההבדלים בין חברות הניהול השונות ונעבור גם על דגשים חשובים בבחירת חברת ניהול.

מגמות התפתחות עתידיות בבטומי – לבסוף, נערוך ניתוח מקיף על עתיד הנדל"ן בעיר בטומי המבוסס על ידע, ניסיון ומודלי חיזוי פיננסיים מוכחים. נראה אילו תוכניות פיתוח צפויות בעיר באזורים השונים וכיצד התפתחויות אלו ישפיעו על שוק הנדל"ן למגורים, לתיירות, לתעשייה ולמסחר בשנים הקרובות ובטווח הארוך.

שלבים בקניית נכס בבטומי, גאורגיה:
1. פגישת ייעוץ / שיחת ייעוץ לבחירת פרויקט בבטומי, גאורגיה.
2. קבלת כל המידע והפרטים על הפרויקט (הסבר, מחירון, מצגת).
3. תשלום עבור ליווי ישראלי ותשלום עבור ליווי של עורך דין גאורגי. 
4. עורך דין מקומי גאורגי עושה חוות דעת משפטית על חברת הבנייה / קבלן.
5. עורך דין מקומי גאורגי עושה חוות דעת משפטית על הסכם הרכישה והסכם הניהול.
6. בוחרים נכס בפרויקט (קומה, מיקום הדירה בקומה, נוף, דירה).
7. משא ומתן על המחיר (לפי תנאי התשלום של הלקוח).
8. משא ומתן על הסכם הרכישה והסכם הניהול (במידת הצורך).
9. חתימת הסכם הרכישה והסכם הניהול.
10. תשלום מקדמה ישירות לחשבון הקבלן.
11. הכנת ייפוי כח בארץ אצל נוטוריון לעורך דין הגאורגי כדי שיבצע פיזית את רישום הערת אזהרה בטאבו (ניתן לטוס ולרשום לבד ללא הכנה או שליחת ייפוי כח).
12. שליחת המסמכים של ייפוי כח לגאורגיה (DHL או טיסה פיזית).
13. קבלת המסמכים בגאוריגה, תרגום המסמכים לגאוריגת ורישום פיזי של הערת אזהרה בטאבו לטובת הבעלים / רוכש הנכס.
14. תשלום לקבלן לפי פריסת התשלומים עד סיום הפרויקט.
15. לאחר תשלום של 100% לקבלן ניתן לרשום את הדירה בטאבו על שם הבעלים.
16. סיום הבניה, סיום עבודות גמר וריהוט מלא, מגיעים לבטומי, גאוריגה כדי לקבל את הדירה לאשר שהכל תקין, במידת הצורך תיקונים, במידה ולא אז מקבלים את הדירה והמפתחות ומעבירים לחברת הניהול כדי שהיא תדאג להשכיר את הנכס.
לשיחת ייעוץ נדל"ן בבטומי או לקבלת מידע נוסף, התקשרו עכשיו: מיכאל 0505252626 או שלחו הודעה בוואצאפ לחצו כאן ​​​​​​​​​​​​​​

פרויקטים מובילים בבטומי
ייעוץ אישי ומשפטי
מאמרים
שאלות נפוצות

Coi בניית אתרים
דף הבית