מיכאל זלצר – הנציג שלכם מול קבלני הבניה והרשויות בגיאורגיה


אם רכשתם נכס בגיאורגיה באופן עצמאי דרך הקבלן או דרך חברת שיווק ישראלית ואתם מתקשים להבין את השפה, לתקשר עם הקבלן, עם חברת השיווק הישראלית או עם הרשויות בגיאורגיה, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

כמומחה נדל"ן בשוק הגיאורגי המתפתח, שמאחוריו למעלה מ-5 שנות ניסיון בתחום, אני משמש נציג מול קבלני הבניה, היזמים והרשויות בגיאורגיה ודואג לכל הפרטים הקטנים.

המומחיות שלי לצד הקשרים, הביקורים התכופים בגיאורגיה וההכרות הקרובה עם התרבות, השפה, החוקים ושוק הנדל"ן המקומי - מאפשרים לי לסייע לרוכשים ולמשקיעי נדל"ן ישראליים בגיאורגיה, כמוכם, לרכוש, לנהל ולתחזק נכסים במדינה בקלות ובהתאם לחוקי המדינה, תוך התגברות על מחסומי השפה והמרחק הגיאוגרפי.


מעטפת שירותי ייצוג מלאה מול הרשויות והקבלנים בגיאורגיה


אני מעניק מעטפת של שירותי ייצוג בגיאורגיה לקהל לקוחותיי והשירותים שלי הם מודולריים, כך שכל אחד ואחת יכולים לקבל את השירותים הייחודיים הנחוצים להם מבין כלל השירותים שאני מספק:
  • תקשורת שוטפת עם קבלנים ויזמים בגיאורגיה לפני רכישה, במהלך רכישה או אחרי רכישת נכסים במדינה.

  • ליווי מקצועי בתחומי מיסוי מקרקעין בגיאורגיה, על ידי יועץ מס מקומי מוסמך, הבקיא בתחום הנדל"ן.

  • סיוע משפטי בנושא מקרקעין בגיאורגיה, על ידי עורך דין מקומי מקצועי המתמחה בתחום המקרקעין בגיאורגיה.

  • סיוע בירוקרטי בהתנהלות מול הרשויות  במדינה – רישום בטאבו, הגשת מסמכים, ביצוע תרגומים, הסדרת תשלומי מיסים ועוד מול רשויות המס, עיריות, ועדות ועוד.
כמייצג, אני תמיד מחויב לאינטרסים שלכם ואני עושה הכול על מנת להקל על תהליך הרכישה מרחוק. המטרה שלי שלובה בשלכם ואני דוגל בשקיפות, זמינות מלאה ומקצועיות נטולת פשרות.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, לשיחת ייעוץ התקשרו לטלפון: 0505252626 או כתבו בוואצאפ

* השירות בתשלוםהמלצות של לקוחות


עודד ממליץ
לאחרונה רכשתי דירת נופש בבאטומי ישירות דרך קבלן. התנהלתי איתם בשפה האנגלית דרך טלפון ומיילים. חשבתי כי זה יהווה תחליף ראוי לסוכן מקומי. מייד לאחר ביצוע הרכישה, מצאתי עצמי מתנהל בין סוכן אחד לשני בחברת הקבלן, חלקם דוברי אנגלית חלקם כמעט לא, הבטחות שונות ניתנו על ידי כל אחד מהם, וברוב המקרים היה קשה להשיג אותם. מצאתי עצמי ללא תשובות ובתקופת קורונה עם קשיים להגיע לשם בגאורגיה. פניתי למיכאל, אשר מייד הסביר לי מה היה חסר בתהליך הרכישה. ניכר מייד שהוא מבין בפרטי פרטים את החוקים והנהלים המקומיים וגם מאוד שרותי. בנוסף לכך שמיכאל בעצמו מבקר שם רבות ומכיר את האזור, הוא גם יצר קשר עבורי עם חברת הקבלן ושוחח איתם בשפתם ומייד חזר אליי עם תשובות. מיכאל הוא סוכן אמין ובהחלט ישראלים, שלא מכירים את האזור בחו"ל שם הם מתכננים לרכוש דירה, יכולים להסתמל עליו. אני מתכוון להשתמש בשרותיו גם בעתיד.

יניב ממליץ
קניתי דירת נופש בבטומי דרך חברת שיווק בישראל. מהר מאוד הבנתי שהדבר היחיד שעניין את החברה זה למכור לי דירה וזהו. לא ענו לי לטלפונים, לא נתנו לי מענה לשאלות שלי אחרי שכן הצלחתי להשיג חברה בארץ, פניתי לקבלן לבד אך התקשרות עם הקבלן הייתה קשה כי אני לא מדבר טוב באנגלית אני לא הבנתי אותם והם לא הבינו אותי, הרגשתי חסר אונים. ראיתי פרסום בפייסבוק של מיכאל ויצרתי איתו קשר כבר בשיחה הראשונה הבנתי שמדובר באדם שמבין עניין הסביר לי הכל והסתבר שרימו אותי בחברה הישראלית כי מכרו לי "חתול בשק" המיקום של הפרויקט לא היה אותו מיקום שאמרו לי בפגישת המכירה, הנוף לא היה כפי שהביטחו לי בסופו של דבר רציתי רק דבר אחד וזה לבטל את העסקה כמובן שבעזרת מיכאל התהליך היה ברור הוא היה בקשר עם הקבלן וטיפל בהכל. תודה רבה על השירות והאמינות. בהחלט עשיתי בחירה נכונה שפניתי אליך. ברגע שאסיים את הפרשה, בעסקה הבאה שלי אני אפנה רק אליך.

להמלצות נוספות של לקוחות


Coi בניית אתרים
דף הבית