10 שלבים לרכישת נכס בבטומי, גאורגיה

1. סקירת שוק הנדל"ן בבטומי, חיפוש / בחירת פרויקט בו אתם רוצים לרכוש נכס להשקעה. אנחנו ב- BatymiYad2 נעזור, נציג ונסביר על מגוון פרויקטים להשקעה בבטומי.

2. קבלת הסכם רכישת נדל"ן והסכם ניהול של חברת ניהול בפרויקט (הסכם של אותה חברת בנייה בה אתם שוקלים לרכוש נכס).

3. סעיף זה הכי חשוב! קבלת חוות דעת משפטית על חברת הבנייה, בדיקה אם ניתן לרשום הערת אזהרה בטאבו וקבלת חוות דעת משפטית על הסכם הרכישה ו/או הסכם הניהול ורק לאחר שעורך דין מקומי נתן לכם חוות דעת משפטית ושוב נדגיש רק עורך דין מקומי יכול לתת לכם את החוות דעת הזאת (לא עורך דין ישראלי) אתם יכולים להתקדם לבחירת סוג נכס, דירה, קומה, נוף וכו'.

4. לאחר שבחרתם דירה, קומה ונוף (שמתאימים לתקציב שלכם) מגיעים לשלב משא ומתן על אפשרויות רכישה, פריסת תשלומים ותשלום מקדמה.

5. לאחר שכל הנושאים בסעיף 4 מוכנים וסגורים מתקדמים להסכם הרכישה ו/או הסכם ניהול עם חברת ניהול, קריאה והבנת הסעיפים, עדכון / שינוי סעיפים במידת הצורך כמובן שנ"ל נעשה יחד עם עורך דין שמלווה אתכם (לא עורך דין של הקבלן).

6. תשלום מקדמה לקבלן (עסקה "כשרה ובריאה" זה כאשר אתם מעבירים כספים ישירות לחשבון הקבלן בלבד!).

7. רישום הערת אזהרה בטאבו - לאחר תשלום המקדמה (תשלום זה יכול להשתנות בין פרויקט לפרוקיט) מכינים ייפוי כח לעורך דין גאורגי עם חותמת נוטוריון (חתימתו של הנוטריון, במקרים המוסדרים בחוק, נחשבת בעיני בית המשפט כתעודה ציבורית לאישור זהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, וזאת הן בישראל והן מחוץ לה.) של עורך דין ישראלי ואפוסטיל (אפוסטיל הוא מונח הלקוח מהמשפט בינלאומי המתאר אישור הניתן על ידי רשות מוסמכת של מדינה, וכן תוארו של בעל התפקיד המאמת את נכונות החתימה על גבי תעודות ציבוריות, ומאשר כי התעודה רשמית, מקורית, והונפקה על ידי הרשות המוסמכת לכך. כמו כן מאשר האפוסטיל את סמכות הנוטריון לאשר מסמכים נוטריוניים), מסמכים אלו נשלחים לגאורגיה מקור בלבד, עורך דין מקומי מתרגם את המסמכים לגאורגית ורק אז יכול לבצע רישום פיזי של הערת אזהרה בטאבו.

8. תשלומים שוטפים לקבלן - הלקוח משלם ומעביר כספים לקבלן לפי הסכם הרכישה בו מצויינים תאריכי ומועדי התשלום.

9. סיום התשלומים וגמר הבנייה וקבלת "טופס 4" רק לאחר מועדים אלו יחד הלקוח יכול לרשום את הנכס על שמו בטאבו, להירשם כבעלים.

10. קבלת הנכס / מפתחות לאחר שהלקוח שילם את כל החובות שלו לחברת הבנייה / קבלן מקבל הלקוח / בעלים את דירתו, מאשר שכל הדברים אותם סיכמו עם הקבלן נמצאים בנכס, הנכס נמסר לשביעות רצונו של הלקוח ומועבר לחברת ניהול או שהלקוח בוחר לגור בו לבד.


איך אנחנו ב-BatumiYad2 יכולים לעזור?​

בין אם רכשתם בעבר נכס בבטומי, גאוריגה או שאתם חושבים לרכוש, אנחנו פה כדי להקל עליכם ולעזור לכם בכל התהליך. משלב איתור הפרויקט, נכס כמובן ע"פ פרופיל המשקיע שלכם, דרך ליווי עם אנשי מקצוע מקומיים (עורך דין, יועץ מס, רואה חשבון) ועד שיפוץ (עם חברת הקבלן או חברה חיצונית) וניהול הנכס באמצעות חברה בינלאומית או מקומית. אם אתם בשלב חקר השוק ומחפשים מידע עדכני על פרויקטים להשקעה ועל מנת לקבל החלטות נכונות בדבר השקעת נדל"ן בבטומי, גאורגיה, אנחנו יכולים לכוון אתכם ולתת לכם מידע עדכני, אמיתי והכי חשוב שקוף.

השירותים שאנו מציעים:
1. שיחת ייעוץ (כמובן חינם).
2. פגישת ייעוץ (כמובן חינם).
3. הסבר מלא על שוק הנדל"ן המקומי.
4. התאמת פרויקט להשקעה לפי פרופיל המשקיע שלכם.
5. ליווי עם אנשי מקצוע מקומיים (עורך דין, יועץ מס, רואה חשבון).
6. ליווי ישראלי מלא מתחילת העסקה ועד קבלת המפתחות.


לשיחת ייעוץ נדל"ן בבטומי או לקבלת מידע נוסף, התקשרו עכשיו: מיכאל 0505252626 או שלחו הודעה בוואצאפ לחצו כאן ​​​​​​​​​​​​​​

פרויקטים מובילים בבטומי
ייעוץ אישי ומשפטי
מאמרים
שאלות נפוצות

Coi בניית אתרים
דף הבית