השקעות נדל"ן בבטומי, גיאורגיה – ליווי משקיעים, מאיתור הנכס, מעמד החתימה ועד קבלת המפתחות!

ההתמחות שלנו היא לאתר את האזורים האטרקטיביים ביותר להשקעה בבטומי. אם גם אתם חושבים להתחיל להשקיע בענף הנדל"ן בבטומי, נלווה אתכם מרגע איתור הנכס ועד למעמד החתימה, חשוב שתכירו מספר נקודות מרכזיות אודות שוק הנדל"ן בבטומי.

שוק הנדל"ן בבטומי נמצא במגמת עלייה ארוכת שנים – זה הזמן לקנות?
שוק הדיור בבטומי נמצא במגמת עלייה מתמדת מזה לא מעט שנים. במהלך העשור האחרון מחירי בנדל"ן זינקו בעשרות אחוזים אם לא במאות אחוזים, כך שערכם הוכפל ואף שולש באזורים רבים בכל רחבי העיר בטומי.

הכירו את מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע – הסיבה המרכזית לעליות המחירים בשנים האחרונות! הגורמים המשפיעים על תנועות המחירים הם הביקוש וההיצע. כל עוד הביקוש גבוה מההיצע הקיים, המחירים עולים וכך גם להיפך, כל עוד ההיצע גבוה מהביקוש, המחירים יורדים. יש מספר פרויקטים איכותים ובהם המחיר עולה ומנגד יש הרבה פרויקטים פשוטים בהם המחירים נשארים ללא שינוי ואף יורדים.

מבחר עשיר של מסלולי השקעה בענף הנדל"ן בבטומי - אנחנו נדע לבחור ולהתאים את המסלול ההשקעה הטוב ביותר עבורכם.
אנחנו מכירים היטב את כל מסלולי ההשקעה הקיימים וכן את כל הצרכים האישיים של המשקיעים, בכך אנחנו מייצרים התאמה מושלמת בין צורך הלקוח למסלול המיטבי. חשוב להדגיש כי השקעות נדל"ן בבטומי אינן מסתכמות ברכישת דירה והשכרתה לטווח קצר או ארוך. קיימים עוד לא מעט מסלולי השקעה השונים זה מזה בזמני ההשקעה, בעלויות, ברמות הסיכון וברווחים הצפויים.

מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר בענף הם:

נדל"ן על הנייר, נדל"ן מניב, נדל"ן מסחרי, עסקאות אקזיט וקרקעות להשקעה.

כלל המסלולים הללו יאפשרו לכם לבחור את ההשקעה הטובה והמתאימה ביותר למיטב הצרכים שלכם. אנחנו מלווים את המשקיעים שלנו מפגישה, טיסה, ואיתור הנכס, מעמד חתימת ההסכם ועד מסירת המפתחות. אנחנו יודעים להתאים עבורכם את המסלול הנכון ביותר. חשוב להדגיש שישנם מסלולים בעלי רמות סיכון גבוהות המצריכים שעות ארוכות של עבודת שטח לאיתור נכסים מתאימים. מנגד, ישנם מסלולים פסיביים ובטוחים יותר שיאפשרו לכם ליהנות מהכנסה קבועה ופסיבית מידי חודש.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק