למה להשקיע בבטומי?

בטומי נחשבת לאחת הערים הפופולריות ביותר בגיאורגיה לא רק בגלל המיקום וחוף הים השחור אלא גם מסיבות אחרות:

קבלת תושבות קבע - הזר יכול להשיג מגורים קבועים בגאורגיה על ידי רכישת הדיור במחיר של $100,000.

החזר השקעה מהיר - באטומי היא עיר נופש שמשמעותה אטרקטיביות ההשקעה שלה גבוהה יותר הודות לזרימה גדולה של תיירים והגברת העניין מהעסק. אפשר לקבל החזר מרכישת נדל"ן מסחרי תוך 3-5 שנים. לחלופין, משקיע עשוי לקבל 10-15% משכר דירה בשנה.

מחירי נדל"ן נמוכים - עלות הנדל"ן בבאטומי נמוכה יותר מטביליסי בעוד שהיתרון המסחרי שווה יחסית. אתה יכול לרכוש דירה זולה בפיתוח חדש החל מ -$25,000.

אקלים עסקי טוב - הכלכלה הגרוזינית מכוונת להשקעות זרות אפילו למטרות אישיות. לכן נדרשות רק 20 דקות כדי להקים עסק או לרכוש דיור בבאטומי.

אמינות ובטחון - זכויות המשקיעים בגאורגיה מוגנות באותה מידה עם זכויותיהם של תושבי המדינה. לכן משקיע יכול להיות בטוח שהכל יהיה טוב עם הנכס שלו בזמן שהוא משקיע בנדל"ן.

עסקה מרחוק - בגאורגיה הזרים יכולים לחתום הסכם של רכישת - מכירת נדל"ן מרחוק, מבלי לבקר במדינה.

מסים נמוכים - אין מסים על נדל"ן בגאורגיה לאנשים שאינם רשומים כמשלמי מס במדינה.

תשתית מצוינת - לבאטומי תשתית תיירותית, תחבורתית וחברתית מפותחת. ישנם בתי ספר רבים, בתי חולים, מוסדות עירוניים, פארקים, כיכרות, ספורט וחפצי תרבות.

כיצד נכון להשקיע בדיור - השקעת כסף בנדל"ן היא סוג של השקעה מיוחדת הדורשת ביצוע כללים מסוימים:

1. ציינו את מטרת ההשקעה. חשוב להבין למה ישמשו נדל"ן שנרכש: למטרות אישיות או למטרות מסחריות, להמשך מכירה או מתן שכר דירה?

2. בחירת נכסים. בין האובייקטים הפופולריים ביותר להשקעה בבאטומי ניתן למצוא דירות, אפרטהוטלים, וילות ובתי מלון, שטחי מסחר לבתי קפה, מסעדות וחנויות.

3. קבע את תקופת ההשקעה. יש לחשב מתי יוחזרו כספים שהושקעו ומתי הנדל"ן יתחיל להביא הכנסה. בממוצע, נדל"ן בבאטומי משולם בחזרה תוך 3-5 שנים אם הוא ניתן בשכר דירה או נמכר.

4. בחירה של אסטרטגיית ההשקעה. ישנן אפשרויות רבות להשקעת כסף במטר מרובע. זה עשוי להיות רכישת הדיור בבניית בית, דירה מוכנה או רכישת נדל"ן בשוק המשני עם תכנון אדריכלי נוסף.

5. בחירת אדם אמין. השקעה בנדל"ן זר תמיד גורמת לסיכונים להתמודד עם בעל בניין או סוכן חסר מצפון. לכן חשוב לבחור באדם אמין, בעל מוניטין מעולה וניסיון בעבודה בשוק הנדל"ן בבטומי.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק