ליווי וייעוץ אישי

שלום רב ונעים מאוד להכיר, שמי מיכאל זלצר יועץ ומלווה משקיעים בנדל"ן בבטומי, גיאורגיה, בן 39, תושב חולון ואב לשתי בנות.

הנני יועץ נדל"ן מומחה ומלווה משקיעי נדל"ן בבטומי, גיאורגיה מזה 5 שנים ועם ניסיון רב בליווי משקיעים בנדל"ן למגורים, להשקעה ועסקאות רווח. ונמצא בבטומי לפחות פעמיים בחודש.

בזכות הבנה מעמיקה של העיר בטומי וראייה רחבה של שוק הנדל"ן כאן, אשמח להציע לכם שירות של ייעוץ וליווי נדל"ן מעשי בתהליך של קניית דירה/בית, למגורים או להשקעה ועסקאות רווח. ייעוץ הנדל"ן וליווי משקיעי נדל"ן הינם ללא אינטרסים ואובייקטיביים לחלוטין בגלל שאני עובד עם מספר פרויקטים וקבלנים ופורס בפניכם מספר אפשרויות השקעה לפי התאמה אישית לכל משקיע.


כיועץ להשקעות ומלווה משקיעי נדל"ן בבטומי, אני מציע את השירותים הבאים:

שלב 1
 - שיחת / פגישת ייעוץ לנדל"ן בבטומי, ניתוח פרקטי של מספר אלטרנטיבות השקעה ובניית תכנית פעולה מדויקת וספציפית למאפיינים ולמטרות שלכם (למגורים או להשקעה). ניתוח ענייני וממוקד היכן כדאי לקנות כיום בבטומי (והיכן פחות כדאי), הבנת כל ההיבטים הרלוונטיים של המיקום, סוג הנכס, קהל השוכרים, היבטי תשואה, עליית ערך, מבנה פיננסי ומימון, סוגי השקעה שונים – דירה, משרד, קרקע או עסקת רווח. הסבר על שלבי ההשקעה, הבדיקות, כדאיות רכישה ועוד. מהפגישה תצאו עם הבנת תהליך ההשקעה בנדל"ן בבטומי.
פגישת ייעוץ וליווי מעשי בבטומי לבדיקת דירות או פרויקטים לרכישה (להשקעה או למגורים), נסייר יחד בשטח ונראה את מיקום הפרויקטים והדירות. בחירת מיקום נכון בעל פוטנציאל להשקעה, בדיקה נקודתית ומרחבית בשטח, ניתוח וחקר שוק, כדאיות עתידית של העסקה, פוטנציאל השכרה, ניתוח שווי שוק, סיוע בניהול מו"מ ועוד. מטרת הליווי בשטח היא שתבינו את ההיבטים של הבדיקות לפני רכישת נדל"ן בבטומי.
שלב 2 - ליווי משקיעי נדל"ן בבטומי  – החל מפגישת ההכנה ובניית תכנית ההשקעה, דרך חקר שוק בשטח וסינון חכם של דירות, פרויקטים ועד לחתימה על הסכם הרכישה (הליווי בארץ ובבטומי). לאורך התהליך אני בזמינות מלאה עבורכם 24/7/365.
ניתן להתרשם מהמלצות של לקוחות בקישור:
המלצות של לקוחות
הגישה שלי היא "ההשקעה שלכם – המחויבות שלי", ולכן אני מעניק שירות אמין ביושר ובהגינות עם המלצות. ע"י הכוונה ותמיכה מקצועית, תוכלו להרוויח עשרות אלפי שקלים בעסקה שתבצעו, ובעיקר לחסוך טעויות שיעלו לכם כסף יקר. לייעוץ נדל"ן – לפני רכישת נדל"ן, יש ערך רב להתייעצות עם יועץ נדל"ן מקצועי ואובייקטיבי.

מה שמיוחד בשירות שאני מציע זה ייעוץ נדל"ן אישי וממוקד אחד על אחד.

הייעוץ עדכני למתרחש בשוק ביום המפגש והוא ספציפי לאופי ההשקעה שלכם. בייעוץ אציג בפניכם את סודות שוק הנדל"ן בבטומי, היכן כדאי כיום לעשות את ההשקעה, היבטי מיסוי, מימון, איתור פוטנציאל, הבדלים בין סוגי ההשקעות ועוד.

רכישת נדל"ן להשקעה היא ההחלטה הגדולה והחשובה עבור עתידכם הכלכלי. אל תפעלו בחופזה כדי שלא תתחרטו בעתיד.

לפרטים נוספים הנכם תמיד מוזמנים ליצור איתי קשר ב- 0505252626 או לשלוח לי הודעה בוואטסאפ
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק