"הטעם המר של איכות ירודה נשאר זמן רב, לאחר שפג טעמו הטוב של המחיר הנמוך"
​​​​​​​ – איכות בנייה ואבזור זול בבטומי, גיאורגיה

בכל שנות עבודתי בבטומי פגשתי מקרים רבים של אנשים שרכשו דירות בזול וקיבלו בדיוק עבור מה שהם שילמו! אבל בזמן הרכישה היו בטוחים שבמחיר הנמוך הם מקבלים משהו איכותי וטוב, במקרים רבים מה שהזול עולה ביוקר.

ובכל זאת אנשים בטוחים שהם מקבלים החלטה נכונה ללא התייעצות, כאן אציג לכם כמה מהמקרים להם נחשפתי בדירות להשקעה שאנשים רכשו מחברות או מתווכים מבלי לבדוק מה הם קונים.
המקרה הראשון מתייחס לחברת שיווק מקומית בבטומי שרצתה שאעבוד איתם בשיווק דירות בישראל, הגעתי לבטומי כדי לבדוק ולראות את מה שהם מציעים ללקוחות שלהם. אחרי ביקור בכמה מהדירות מייד ראיתי והבנתי שאת ה"סחורה" הזאת אני בחיים לא אציע ללקוחות שלי לרכוש. שימו לב לאיכות הבנייה ואיכות הריהוט בדירות שאנשים אפילו לא גרו בהם! ניתן לראות שהבנייה לא נעשתה בצורה נכונה וכנראה הבידוד החיצוני לא תקין לכן זה גרם לרטיבות מהקירות החיצוניים וזה פשוט מפרק את כל הקיר הפנימי של הדירה, בנוסף נזילת מים על הפרקט שגם היא נובעת מבידוד לא תקין. רואים שאף אחד לא חשב על עיצוב הדירה ופשוט השתמשו וריהטו את הדירה ללא כל מחשבה מראש.
המקרה השני מתייחס לדירה שרכש אדם שלא הכיר אותי והלך לפגישה לאחת חברות השיווק בארץ ומה משך אותו לעשות איתם עסקה זה המחיר הנמוך והוא באמת קיבל את מה שהוא שילם עבורו! ניתן לראות את עבודות הגמר שנעשו באיכות מאוד ירודה, ניתן לראות את הריהוט שהוא זול ופשוט מאוד. אותו אדם מנסה למכור את הדירות הללו כבר זמן רב ואינו מצליח! אם היה מכיר אותי לפני שהוא הלך לעשות את העסקה הזאת בחיים לא הייתי מציע לו לעשות זאת.
במקרה השלישי ניתן לראות דירה באחד הפרויקטים שנמכר ומשווק כבית מלון אבל בסופו של דבר זה בניין דירות שעובד כבית מלון ואין לו שום ערך של חברת מלונאות בינלאומית. לפי התמונות ניתן לראות שעיצוב נעשה ללא שום מחשבה מקדימה. ארונות המטבח והאמבטיה באיכות מאוד זולה, טלוויזיה תלויה במטבח כי שם מצאו מקום לחבר אותה, מכונת הכביסה נמצאת באחד הארונות במטבח ולא בחדר האמבטיה, המיטה על בסיס זול עם רגליים מפלסטיק! במטבח שמו פס עצירה למים כדי שלא יפגע בקיר - פשוט חתכו אותו, הדביקו והשאירו את החלק החתוך חשוף ולא אסתטי! מקרר באמצע הסלון! חיברו חשמל באחד הארונות ופשוט השאירו את החיבורים בדבק וחשופים בתוך הארון. לסיכום המשקיע שרכש את זה פעם מחברה היה צריך לחשוב ולהבין שבמחיר זול הוא לא יקבל "מרצדס"!
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק